Tatrzańskie szczyty ZIMĄ – Wysoka

Zapraszamy na codzienne wyprawy

Dlaczego warto

Wysoka –  to piękna dwuwierzchołkowa góra, na którą wejść możecie tylko pod opieką przewodnika. Szczyt wygląda imponująco z każdej strony. Piramida Wysokiej często jest natchnieniem artystów.

Dla kogo

    • Bardzo cenione przez zaawansowanych turystów wejście na Wysoką, prowadzi przez eksponowany teren, którego pokonanie wymaga nie tylko obycia z przepaściami, ale i doświadczenia.W związku z tym, nie jest to oferta dla każdego.
             Przewodnik poprowadzi Was na szczyt drogą przez Wagę. W czasie około 8 godzin i po pokonaniu okolo 1100 m, licząc od popradzkiego jeziora zrealizujecie swój cel.

UWAGA!

Postaramy się zawsze zrealizować podany program. Jednak góry wysokie, to królestwo nieprzewidywalnej pogody. Jeśli cokolwiek będzie zagrażało Waszemu bezpieczeństwu lub wystąpią inne, obiektywne zagrożenia to przewodnik prowadzący Was ma prawo, a nawet obowiązek zawrócić. Nie wymagamy, żebyście byli maratończykami, wystarczy podstawowa sprawność fizyczna. Jednak, jeśli przyjedziecie na spotkanie z przewodnikiem całkowicie nieprzygotowani fizycznie, to przewodnik ma prawo odmówić Wam udziału w wycieczce. Podczas wyprawy nie pijemy alkoholu.

Terminy i ceny

Wycieczka dostępna jest codziennie przez cały rok. Decydujący głos, ma jednak  natura i jeśli warunki atmosferyczne nie będą odpowiednie to wspólnie ustalimy inny termin. Na szczyt, przewodnik prowadzi maksymalnie 3 osoby latem, a 2 osoby zimą.

Cena za wycieczkę zimą – od 700 PLN za osobę przy dwóch uczestnikach.

Jak się zapisać

Wyślij email na adres: [email protected] lub zadzwoń pod numer +48 784 098 487, następnie wpłać zadatek w wysokości 300 PLN (słownie: trzysta PLN).

W tytule wpłaty proszę,  podać datę wyjazdu oraz imię i nazwisko. Po otrzymaniu przelewu potwierdzimy jego przyjęcie i Twoją rezerwację. W razie rezygnacji do 14 dni przed wyjazdem potrącamy 30% zaliczki. Resztę kwoty możesz zapłacić przelewem do 2 dni przed wyjazdem.

Jeśli jesteś w ciąży, jesteś chory/a na serce, nadciśnienie tętniczelub masz inne poważne dolegliwości, to prosimy o poinformowanie nas o tym, oczywiście tylko do naszej wiadomości.

Cena obejmuje

Opiekę przewodnika, cały sprzęt wspinaczkowy, oraz jednodniowe ubezpieczenie na wypadek akcji ratunkowej z użyciem śmigłowca.