Tatrzańskie szczyty latem – Pośrednia Grań

Zapraszamy na codzienne wyprawy

Dlaczego warto

Pośrednia Grań – to bardzo trudno dostępny, bardzo eksponowany i wymagający dużego doświadczenia turystycznego szczyt Tatr. Umożliwiamy Wam zdobycie tej góry, jako jedni z nielicznych, ale tylko latem. Zapraszamy w terminie 15 czerwca – 15 września.

O miejscu

    Z uwagi na pokonywane trudności, Wasze bezpieczeństwo i konieczność używania sprzętu wspinaczkowego, nasz przewodnik może poprowadzić maksymalnie 2 osoby. Po pokonaniu ok.1200 m deniwelacji i spędzeniu w górach ok. 10 godzin będziecie mogli cieszyć się ze zdobycia szczytu. Podane wartości dotyczą odcinka od stacji Hrebieniok. Pamiętajcie, że bilety na kolejkę dla siebie i przewodnika musicie kupić sami.

UWAGA!

Postaramy się zawsze zrealizować podany program. Jednak góry wysokie to królestwo nieprzewidywalnej pogody. Jeśli cokolwiek będzie zagrażało Waszemu bezpieczeństwu lub wystąpią inne, obiektywne zagrożenia to przewodnik prowadzący Was ma prawo, a nawet obowiązek zawrócić. Nie wymagamy, żebyście byli maratończykami, wystarczy podstawowa sprawność fizyczna. Jednak jeśli przyjedziecie na spotkanie z przewodnikiem całkowicie nieprzygotowani fizycznie, to przewodnik ma prawo odmówić Wam udziału. Podczas wycieczki nie pijemy alkoholu.

Terminy i ceny

Wycieczka dostępna jest codziennie, od połowy czerwca do połowy września. Jednak decydujący głos ma natura i jeśli warunki atmosferyczne nie będą odpowiednie to wspólnie ustalamy inny termin.

Na szczyt, przewodnik prowadzi maksymalnie 2 osoby. Cena za 2 osoby – 750 PLN/1os. Cena za 1 osobę – 1500 PLN

Jak się zapisać

Wyślij email na adres:  [email protected] lub zadzwoń pod numer +48 784 098 487, następnie wpłać zadatek (bezzwrotny) w wysokości 500 PLN (słownie: pięćset PLN), w tytule wpłaty proszę, podać datę oraz imię i nazwisko. Po otrzymaniu przelewu potwierdzimy jego przyjęcie i Twoją rezerwację. Resztę kwoty możesz zapłacić przewodnikowi w dniu przyjazdu  lub przelewem do 2 dni przed rozpoczęciem wycieczki.
Jeśli jesteś w ciąży, jesteś chory/a na serce, nadciśnienie tętnicze lub masz inne dolegliwości, to prosimy o poinformowanie nas o tym, czywiście tylko do naszej wiadomości.

Cena obejmuje

Opiekę przewodnika, cały sprzęt wspinaczkowy, transport z Zakopanego i z powrotem  oraz jednodniowe ubezpieczenie na wypadek akcji ratunkowej z użyciem śmigłowca. Jeśli mieszkacie w jednym pensjonacie w Zakopanem lub okolicy, to zabierzemy i odwieziemy Was bezpośrednio stamtąd. W innych przypadkach szczegóły dopasujemy indywidualnie.