Tatrzańskie szczyty latem – Durny Szczyt i Łomnica

Zapraszamy na codzienne wyprawy

Dlaczego warto

Łomnica i Durny Szczyt drogą Jordana – to wycieczka dla bardzo doświadczonych i sprawnych fizycznie turystów. Trasa na cały dzień wędrowania. Od stacji kolejki Hrebieniok przez chatę Ter’yego, gdzie kończy się podchodzenie szlakiem turystycznym, a zaczyna wysokogórska przygoda. Zdobędziecie Durny Szczyt i Łomnicę drogą Jordana. Trasą, którą uznaje się za najtrudniejszy szlak turystyczny Tatr. Jest też możliwość wycieczki drogą Jordana, tylko na Łomnicę.

O miejscu

Umożliwiamy Wam zdobycie tej góry, jako jedni z nielicznych, ale tylko latem. Zapraszamy od połowy czerwca do połowy września. Z uwagi na pokonywane trudności, Wasze bezpieczeństwo i konieczność używania sprzętu wspinaczkowego, nasz przewodnik może poprowadzić maksymalnie 2 osoby. Pamiętajcie, że bilety na kolejkę do stacji Hrebieniok dla siebie i przewodnika musicie kupić sami.

UWAGA!

Postaramy się zawsze zrealizować podany program. Jednak góry wysokie to królestwo nieprzewidywalnej pogody. Jeśli cokolwiek będzie zagrażało Waszemu bezpieczeństwu lub wystąpią inne, obiektywne zagrożenia to przewodnik prowadzący Was ma prawo, a nawet obowiązek zawrócić. Nie wymagamy, żebyście byli maratończykami, wystarczy podstawowa sprawność fizyczna. Jedna, jeśli przyjedziecie na spotkanie z przewodnikiem całkowicie nieprzygotowani fizycznie, to przewodnik ma prawo odmówić Wam udziału. Podczas wycieczki nie pijemy alkoholu.

Terminy i ceny

Wycieczka dostępna jest codziennie, w okresie od połowy czerwca do połowy września. Jednak decydujący głos ma natura i jeśli warunki atmosferyczne nie będą odpowiednie, to wspólnie ustalimy inny termin. Na szczyt, przewodnik prowadzi maksymalnie 2 osoby. Cena za 2 osoby –  900 PLN/1os. Cena za 1 osobę – 1800 PLN.

Wycieczka drogą Jordana, tylko na Łomnicę cena za 2 osoby 800 zł/os, 1 osoba 1600 zł

 

Jak się zapisać

Wyślij email na adres: [email protected] lub zadzwoń pod numer +48 784 098 487, następnie wpłać zadatek (bezzwrotny) w wysokości 500 PLN (słownie: pięćset PLN), w tytule wpłaty proszę, podać datę oraz imię i nazwisko. Po otrzymaniu przelewu potwierdzimy jego przyjęcie i Twoją rezerwację. Resztę kwoty, możesz zapłacić przewodnikowi w dniu przyjazdu lub przelewem do 2 dni przed rozpoczęciem wycieczki.
Jeśli jesteś w ciąży, jesteś chory/a na serce, nadciśnienie tętnicze lub masz inne dolegliwości, to prosimy o poinformowanie nas o tym, oczywiście tylko do naszej wiadomości.

Cena obejmuje

Opiekę przewodnika, cały sprzęt wspinaczkowy, transport z i do Zakopanego oraz jednodniowe ubezpieczenie na wypadek akcji ratunkowej z użyciem śmigłowca. Jeśli mieszkacie w jednym pensjonacie w Zakopanem lub okolicy, to zabierzemy i odwieziemy Was bezpośrednio stamtąd. W innych przypadkach szczegóły dopasujemy indywidualnie.