Tatrzańskie szczyty latem – Lodowy Szczyt

Zapraszamy na codzienne wyprawy

Dlaczego warto

Lodowy szczyt jest trzecim najwyższym szczytem Tatr, chociaż najwyższym w grani głównej Tatr. Wejście na Lodowy należy do najbardziej atrakcyjnych i cenionych turystycznych wejść tatrzańskich. Nasz przewodnik poprowadzi Was przez tzw. Lodowego Konia, bardzo eksponowany i atrakcyjny widokowo fragment grani.  To naprawdę zapierający dech w piersiach etap Waszej wycieczki.

Dla kogo

    Doświadczyć tych emocji będą mogli tylko obyci z ekspozycją, doświadczeni i posiadający dobrą kondycję turyści wysokogórscy. Z chaty Tery’ego czeka Was 600 m podejścia i zejścia. To musi potrwać około sześciu godzin. Sugerujemy, żeby spędzić wcześniejszą noc w schronisku.

UWAGA!

Postaramy się zawsze zrealizować podany program. Jednak góry wysokie to królestwo nieprzewidywalnej pogody. Jeśli cokolwiek będzie zagrażało Waszemu bezpieczeństwu lub wystąpią inne, obiektywne zagrożenia to przewodnik prowadzący Was ma prawo, a nawet obowiązek zawrócić. Jeśli przyjedziecie na spotkanie z przewodnikiem  nieprzygotowani fizycznie, to przewodnik ma prawo odmówić Wam udziału. Podczas wycieczki nie pijemy alkoholu.

Terminy i ceny

Wycieczka dostępna jest codziennie, od 15 czerwca do 15 września. Jednak decydujący głos ma natura i jeśli warunki atmosferyczne nie będą odpowiednie to wspólnie ustalimy inny termin. Na szczyt, przewodnik prowadzi maksymalnie 3 osoby. Cena za 3 osoby – 1500 PLN, 500 PLN/1os. Cena za 2 osoby – 1500 PLN, 750 PLN/1os. Cena za 1 osobę – 1500 PLN

Jak się zapisać

Wyślij email na adres: [email protected] lub zadzwoń pod numer +48 784 098 487, następnie wpłać zadatek (bezzwrotny) w wysokości 500 PLN (słownie: pięćset PLN), w tytule wpłaty proszę, podać datę oraz imię i nazwisko. Po otrzymaniu przelewu potwierdzimy jego przyjęcie i Twoją rezerwację. Resztę kwoty możesz zapłacić przewodnikowi w dniu przyjazdu lub przelewem do 2 dni przed rozpoczęciem wycieczki.
Jeśli jesteś w ciąży, jesteś chory/a na serce, nadciśnienie tętnicze lub masz inne poważne dolegliwości, to prosimy o poinformowanie nas o tym, czywiście tylko do naszej wiadomości.

Cena obejmuje

Opiekę przewodnika, cały sprzęt wspinaczkowy, transport z Zakopanego i z powrotem oraz jednodniowe ubezpieczenie na wypadek akcji ratunkowej z użyciem śmigłowca. Jeśli mieszkacie w jednym pensjonacie w Zakopanem lub okolicy, to zabierzemy i odwieziemy Was bezpośrednio stamtąd. W innych przypadkach szczegóły dopasujemy indywidualnie.