Tatrzańskie szczyty latem i zimą – Baranie Rogi

Ostatnie wolne terminy

O wycieczce

Baranie Rogi, to nietrudny szczyt, z którego roztaczają się zapierające dech w piersiach widoki. Chcesz zobaczyć staw 1000 m pod nogami? Lodowy Szczyt, Durny Szczyt i zjawiskową Pośrednią Grań? Zapraszamy!

Dlaczego warto

    • Jeśli pokonasz około 1250 m deniwelacji, to w ciągu około 9 godzin marszu, pod opieką naszego przewodnika, będziesz pod wrażeniem nie tylko roztaczających się wspaniałych widoków, również emocji z tym związanych. Czas i suma podejść podane są od górnej stacji kolejki Hrebienok. Za kolejkę trzeba zapłacić za siebie i za przewodnika.

 

UWAGA!

Postaramy się zawsze zrealizować podany program. Jednak góry wysokie to królestwo nieprzewidywalnej pogody. Jeśli cokolwiek będzie zagrażało Waszemu bezpieczeństwu lub wystąpią inne, obiektywne zagrożenia to przewodnik prowadzący  zadecyduje o kontynuowaniu wycieczki. Nie wymagamy, żebyście byli maratończykami, wystarczy podstawowa sprawność fizyczna. Jednak jeśli przyjedziecie na spotkanie z przewodnikiem, całkowicie nieprzygotowani fizycznie, to przewodnik ma prawo odmówić Waszego udziału. Podczas wycieczki nie pijemy alkoholu.

Terminy i ceny

Wycieczka dostępna jest codziennie, przez cały rok. Jednak decydujący głos ma natura i jeśli warunki atmosferyczne nie będą odpowiednie to wspólnie ustalimy inny termin. Na szczyt, przewodnik prowadzi maksymalnie 3 osoby. Cena za 3 osoby – 500 PLN/1os. Cena za 2 osoby – 750 PLN/1os. Cena za 1 osobę – 1500 PLN

Jak się zapisać

Wyślij email na adres: [email protected] lub zadzwoń pod numer +48 784 098 487, nastepnie wpłać zadatek (bezzwrotny) w wysokości 500 PLN (słownie: pięćset PLN), w tytule wpłaty proszę, podać datę oraz imię i nazwisko. Po otrzymaniu przelewu potwierdzimy jego przyjęcie i Twoją rezerwację. Resztę kwoty możesz zapłacić przewodnikowi gotówką w dniu przyjazdu lub przelewem do 2 dni przed wyjazdem. Jeśli jesteś w ciąży, jesteś chory/a na serce, nadciśnienie tętnicze lub  masz inne poważne dolegliwości, to prosimy o poinformowanie nas o tym, oczywiście tylko do naszej wiadomości.

Cena obejmuje

Opiekę przewodnika, cały sprzęt wspinaczkowy, transport z Zakopanegoi z powrotem oraz jednodniowe ubezpieczenie na wypadek akcji ratunkowej z użyciem śmigłowca. Jeśli mieszkacie w jednym pensjonacie w Zakopanem lub okolicy, to zabierzemy i odwieziemy Was bezpośrednio stamtąd. W innych przypadkach szczegóły dopasujemy indywidualnie.