Sardynia 4 dni. Wylot z lotniska Warszawa-Modlin, wersja z noclegiem w hotelu lub gospodarstwie agroturystycznym ze śniadaniami i kolacjami

Ostatnie wolne terminy

Wstęp

Pewnie czytając nasz program, pomyśleliście – co to są te multiaktywności?

Otóż, to pisana przez WAS, przez naszych klientów oferta.

Większość mówiła, a to, że sam trekking to za mało, samo wspinanie zbyt męczące fizycznie i psychicznie, góry to męka, a szkolenia to po prostu szkoła z podziałem na złego belfra i biednego ucznia.

DLATEGO ODPOWIADAMY WAM !  Oto programy wyjazdów dla KAŻDEGO. Czterodniowe i tygodniowe. Zawsze atrakcyjne, intensywne i pełne doznań.

Podczas wakacji, pójdziesz na lekki trekking, wykąpiesz się w ciepłym morzu, poznasz lokalną kuchnię, mieszkańców, zobaczysz jak żyją.

W innym wariancie, będziesz się wspinać z wiatrem we włosach po nadmorskich skałach. Będziesz jeździć na rowerze górskim po trasach lekkich ale i bardzo trudnych -do wyboru. Na koniec popływasz kajakiem po jeziorze, a program zakończysz ucztując i pijąc domowe wino na kolacji zorganizowanej przez miejscowych, autentycznych pasterzy. Wielu uważa, że to ostatnie pokolenie tych ciężko pracujących ludzi.

Zaciekawiliśmy WAS?

Świetnie !  Zapraszamy na SARDYNIĘ!!!

Program wyjazdu z Warszawy-Modlin

  • Dzień 1- sobota – Wylot z lotniska Warszawa-Modlin.Transfer z lotniska do Cala Gonone. Kolacja i nocleg w hotelu lub gospodarstwie agroturystycznym.
  • Dzień 2 – niedziela – Trekking do kanionu Gorropu, najgłębszego kanionu we Włoszech i drugiego w Europie. Zapierająca dech w piersiach wycieczka w westernowej scenerii z pięknymi widokami. Dystans ok. 9 km – ok. 250 m podejścia i ok. 700 m zejścia. Kolacja i nocleg w hotelu lub gospodarstwie agroturystycznym.
   • Dzień 3- poniedziałek – ostatni dzień trekkingu  – z Cala Sisine do Cala Luna.  Już po rozpoczęciu podejścia zobaczymy wspaniałe widoki na Cala Sisine i Zatokę Orosei. Po drodze na przełęcz Irove Longu miniemy bardzo starą owczarnię. Na przełęczy teren jest płaski. Po krótkim marszu zobaczymy skalny łuk Lupiro i po długim zejściu dojdziemy do plaży Cala Luna, jednej z najbardziej znanych we Włoszech. Zażyjemy  orzeźwiającej kąpieli – jeśli oczywiście pogoda na to  pozwoli. Następnie gumową łodzią motorową,  popłyniemy do Cala Gonone. Czas przejścia: ok. 6 godzin, dystans – 10 km, różnica wzniesień: 600 m podejścia i 600 m zejścia. Kolacja i nocleg w hotelu lub gospodarstwie agroturystycznym.
   • Dzień 4 – wtorek – zaczniemy od  wycieczki  kajakami po jeziorze, następnie jeepami do Orgosolo – starej miejscowości zamieszkanej kiedyś przez piratów i bandytów. Miejscowość ta słynie z pięknych murali. Dzień zakończymy tradycyjną kolacją sardyńską.  Naprawdę obfitą, ale menu to niespodzianka.
   • Dzień 5 – środa – Poranny transfer na lotnisko, do Cagliari.
    Loty obsługują linie lotnicze  Ryanair.

Grupy nie będą większe, niż 8 osób. Jeśli w grupie nie będzie minimalnie 6 osób, to zastrzegamy sobie prawo przesunięcia wyjazdu na inny termin. Jeżeli zmieniony termin nie zostanie przez Was zaakceptowany, zwracamy  wpłacony zadatek.

UWAGA!

Podczas wycieczek, dla Waszego bezpieczeństwa, nie powinniście pić alkoholu. Teren, po którym będziecie się poruszać to nie Himalaje, ale ekspozycji i powietrza wokół z pewnością Wam nie zabraknie. Niestety jeśli ktoś będzie uparty, to zastrzegamy sobie prawo odmówienia udziału w wycieczce. Przepraszamy, ale BEZPIECZEŃSTWO reszty grupy jest najważniejsze.

Rzeczy do zabrania

Koniecznie proszę, zabrać: plecak o pojemności 30-40 litrów, musi być zgodny z wymiarami wymaganymi przez linie lotnicze, buty trekkingowe, kilka par skarpet, najlepiej bawełniane, ale cienkie, klapki, lekkie buty sportowe, krótkie spodenki i długie spodnie (oddychające), koszulki z krótkim rękawem, bluzy z długim rękawem lub cienki polar, kurtkę przeciwdeszczową oddychającą, krem przeciwsłoneczny z wysokim filtrem UV, okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV, smartfon z dobrym aparatem fotograficznym.

Terminy i ceny

Turnus 01  09.03.  – 13.03.2019 –  Cena: 2800 PLN
Turnus 02  16.03. – 20.03.2019, Cena: 2800 PLN
Turnus 03  23.03. – 27.03.2019, Cena: 2800 PLN
Turnus 04  30.03. – 03.04.2019, Cena: 2800 PLN
Turnus 05  06.04. – 10.04.2019, Cena: 2800 PLN
Turnus 06  13.04. – 17.04.2019, Cena: 2800 PLN

Cena nie obejmuje

Biletów lotniczych  do i z Cagliari oraz wydatków natury osobistej.

Dokumenty i ubezpieczenie

Proszę, wziąć ze sobą dowód osobisty – jeśli nie masz 18 lat to pisemną zgodę  rodziców lub prawnych opiekunów. Każdy z uczestników kursu jest ubezpieczony od NNW i KL do kwoty 100.000 PLN (słownie: sto tysięcy  PLN) oraz ubezpieczenie pokrywające koszty akcji ratowniczej z użyciem śmigłowca.

Jak się zapisać

Wyślij email na adres: [email protected] lub zadzwoń pod numer: +48 784 098 487, następnie wpłać zadatek w wysokości 900 PLN (słownie: dziewięćset PLN). Rezygnacja do 14 dni przed datą wyjazdu powoduje potrącenie 30% zaliczki.

W tytule wpłaty proszę, podać datę oraz imię i nazwisko. Po otrzymaniu przelewu potwierdzimy jego przyjęcie i Twoją rezerwację. Resztę kwoty, możesz zapłacić przelewem do 2 dni przed wyjazdem.

Jeśli jesteś w ciąży, jesteś chory/a na serce, nadciśnienie tętnicze lub inne poważne dolegliwości, to prosimy  o poinformowanie nas o tym,  oczywiście tylko do naszej wiadomości.

Cena obejmuje

Transfer na lotnisko w Cagliari w obie strony, cały program opisany w ofercie zawierający pracę włoskiego przewodnika, polskiego opiekuna grupy,  przejazd gumowymi motorówkami, kajaki i przejazd jeepami oraz kolację u pasterzy ostatniego dnia, noclegi ze śniadaniami i ciepłymi kolacjami w hotelu lub gospodarstwie agroturystycznym. Każdy z uczestników kursu jest ubezpieczony od NNW i KL do kwoty 100.000 PLN (słownie: sto tysięcy PLN).