Sardynia 4 dni. Wylot z lotniska Warszawa-Modlin. Wersja z noclegiem w apartamencie, bez wyżywienia

Ostatnie wolne terminy

Wstęp

Pewnie czytając nasz program, pomyśleliście – co to są te multiaktywności? Otóż, to pisana przez WAS, przez naszych klientów oferta. Większość mówiła: a to, że sam trekking to za mało, samo wspinanie zbyt męczące fizycznie i psychicznie, góry to męka, a szkolenia to po prostu szkoła z podziałem na złego belfra i biednego ucznia.

DLATEGO ODPOWIADAMY WAM!

Oto programy wyjazdów dla KAŻDEGO. Czterodniowe i tygodniowe. Zawsze atrakcyjne, intensywne i pełne doznań. Podczas wakacji, pójdziesz na lekki trekking, wykąpiesz się w ciepłym morzu, poznasz lokalną kuchnię, mieszkańców, zobaczysz jak żyją. W innym wariancie, będziesz się wspinać z wiatrem we włosach po nadmorskich skałach. Będziesz jeździć na rowerze górskim po trasach lekkich ale i bardzo trudnych – do wyboru. Na koniec popływasz kajakiem po jeziorze, a program zakończysz ucztując i pijąc domowe wino na kolacji zorganizowanej przez miejscowych, autentycznych pasterzy. Wielu uważa, że to ostatnie pokolenie tych ciężko pracujących ludzi. Zaciekawiliśmy WAS? Świetnie!  Zapraszamy na SARDYNIĘ!!!

Program wyjazdu z Warszawy-Modlina

  • Dzień 1 sobota – Wylot z lotniska Warszawa-Modlin . Następnie transfer z lotniska do Cala Gonone. Nocleg w apartamencie lub domku na campingu.
     • Dzień 2 niedziela – Trekking do kanionu Gorropu, najgłębszego kanionu we Włoszech i drugiego w Europie. Zapierająca dech w piersiach wycieczka w westernowej scenerii z pięknymi widokami. Dystans ok. 9 km,  ok. 700 m zejścia, ok. 250 m podejścia. Czas przejścia: ok. 6 godzin, dystans: 10 km, różnica wzniesień: 600 m podejścia i 600 m zejścia.

 

  • Dzień 3 poniedziałek – Ostatni dzień trekkingu – z Cala Sisine do Cala Luna.  Po rozpoczęciu podejścia zobaczymy wspaniałe widoki na Cala Sisine i Zatokę Orosei. Po drodze na przełęcz Irove Longu,  miniemy bardzo starą owczarnię. Na przełęczy teren jest płaski. Po krótkim marszu zobaczymy skalny łuk Lupiro i po długim zejściu dojdziemy do plaży Cala Luna, jednej z najbardziej znanych plaż we Włoszech. Wypijemy zimne piwo i zażyjemy orzeźwiającej kąpieli – jeśli pogoda nam na to pozwoli. Następnie gumową łodzią motorową popłyniemy do Cala Gonone. Czas przejścia: ok. 6 godzin, dystans – 10 km, różnica wzniesień: 600 m podejścia i 600 m zejścia.
  • Dzień 4 wtorek – Zaczniemy od wycieczki kajakami po jeziorze, następnie pojedziemy jeepami do Orgosolo, starej miejscowości zamieszkanej kiedyś przez piratów i bandytów. Miejscowość słynie z pięknych, starych murali. Dzień zakończymy tradycyjną, sardyńską kolacją. Naprawdę obfitą, ale menu to niespodzianka.
  • Dzień 5 środa –  Poranny transfer na lotnisko do Cagliari. Wylot o godzinie 9 30, przylot o 12 05 na lotnisko  Warszawa-Modlin
   Loty obsługują linie lotnicze Ryanair.

 

  Grupy nie będą większe niż 8 osób.  Jeśli w grupie nie będzie minimalnie 6 osób to zastrzegamy sobie prawo przesunięcia wyjazdu na inny termin. Oczywiście, jeżeli zmieniony termin nie zostanie przez Was zaakceptowany, zwracamy w całości wpłacony zadatek.

UWAGA!

Podczas wycieczek, dla Waszego bezpieczeństwa, nie powinniście pić alkoholu. Teren, po którym będziecie się poruszać to nie Himalaje, ale ekspozycji i powietrza wokół z pewnością Wam nie zabraknie. Niestety, jeśli ktoś będzie uparty, to zastrzegamy sobie prawo odmówienia udziału w wycieczce. Przepraszamy, ale BEZPIECZEŃSTWO reszty grupy jest najważniejsze.

Rzeczy do zabrania

Koniecznie proszę, zabrać: Plecak o pojemności 30-40 litrów, musi być zgodny z wymiarami wymaganymi przez linie lotnicze, buty trekkingowe, kilka par skarpet  bawełniane lub trekkingowe, ale cienkie, klapki, lekkie buty sportowe,  krótkie spodenki i długie spodnie (oddychajace), koszulki z krótkim rękawem, bluzy z długim rękawem lub cienki polar, kurtkę przeciwdeszczową oddychającą, krem przeciwsłoneczny z wysokim filtrem UV, okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV, smartfon z dobrym aparatem fotograficznym.

Terminy i ceny

Turnus 01  09.03.  – 13.03.2019 –  Cena: 2200 PLN
Turnus 02  16.03. – 20.03.2019, Cena: 2200 PLN
Turnus 03  23.03. – 27.03.2019, Cena: 2200 PLN
Turnus 04  30.03. – 03.04.2019, Cena: 2200 PLN
Turnus 05  06.04. – 10.04.2019, Cena: 2200 PLN
Turnus 06  13.04. – 17.04.2019, Cena: 2200 PLN

Cena nie obejmuje

Biletów lotniczych do i z Cagliari, wyżywienia oraz wydatków natury osobistej.

Dokumenty i ubezpieczenie

Proszę wziąć ze sobą: dowód osobisty – jeśli nie masz ukończonych 18 lat to pisemną zgodę rodziców lub prawnych opiekunów. Każdy z uczestników kursu jest ubezpieczony od NNW i KL do kwoty 100.000 PLN (słownie: sto tysięcy PLN) oraz posiada  ubezpieczenie pokrywające koszty akcji ratowniczej z użyciem śmigłowca.

Jak się zapisać

Wyślij email na adres [email protected] lub zadzwoń pod numer: +48 784 098 487, następnie wpłać zadatek w wysokości 900PLN (słownie: dziewięćset PLN). Rezygnacja do 14 dni przed datą wyjazdu powoduje potrącenie 30% zaliczki.

W tytule wpłaty proszę podać datę oraz imię i nazwisko. Po otrzymaniu przelewu potwierdzimy jego przyjęcie i Twoją rezerwację. Resztę kwoty, możesz zapłacić gotówką  przewodnikowi w dniu przyjazdu lub przelewem do 2 dni przed wyjazdem.

Jeśli jesteś w ciąży, jesteś chory/a na serce, nadciśnienie tętnicze lub masz inne poważne dolegliwości, to prosimy, o poinformowanie nas o tym. Oczywiście tylko do naszej wiadomości.

Cena obejmuje

Transfer z i na lotnisko w Cagliari, cały program opisany w ofercie zawierający pracę włoskiego przewodnika i polskiego opiekuna grupy, przejazd gumowymi motorówkami, kajaki i przejazd jeepami oraz kolację u pasterzy ostatniego dnia, noclegi w bungalowach lub apartamentach. Każdy z uczestników kursu jest ubezpieczony od NNW i KL do kwoty 100.000 PLN (słownie: sto tysięcy PLN).