Sardynia 4 dni. Wylot z lotniska Kraków – Balice. Wersja z noclegami w hotelu lub gospodarstwie agroturystycznym ze śniadaniami i kolacjami

Ostatnie wolne terminy

Wstęp

Pewnie czytając nasz program, pomyśleliście – co to są te multiaktywności ? Otóż, to pisana przez WAS, przez naszych klientów oferta. Większość mówiła: a to, że sam trekking to za mało, samo wspinanie zbyt męczące fizycznie i psychicznie, góry to męka a szkolenia to po prostu szkoła z podziałem na złego belfra i biednego ucznia.

DLATEGO ODPOWIADAMY WAM !  Oto programy wyjazdów dla KAŻDEGO. Czterodniowe i tygodniowe. Zawsze atrakcyjne, intensywne i pełne doznań. Podczas wakacji, pójdziesz na lekki trekking, wykąpiesz w ciepłym morzu, poznasz lokalną kuchnię, mieszkańców, zobaczysz jak żyją. W innym wariancie, będziesz się wspinać z wiatrem we włosach po nadmorskich skałach. Będziesz jeździć na rowerze górskim po trasach lekkich ale i bardzo trudnych (do wyboru). Na koniec popływasz kajakiem po jeziorze, a program zakończysz ucztując i pijąc domowe wino na kolacji zorganizowanej przez miejscowych, autentycznych pasterzy. Wielu uważa, że to ostatnie pokolenie tych ciężko pracujących ludzi. Zaciekawiliśmy WAS? Świetnie ! Zapraszamy na SARDYNIĘ !!!

Program wyjazdu z Krakowa

   • Dzień 1 : – wylot z lotniska Kraków – Balice.
            Następnie transfer z lotniska do Cala Gonone. Nocleg w hotelu lub gospodarstwie agroturystycznym.
  • Dzień 2  – po śniadaniu rozpoczniemy trekking do kanionu Gorropu, najgłębszego kanionu we Włoszech i drugiego w Europie. Zapierająca dech w piersiach wycieczka w westernowej scenerii z pięknymi widokami. Dystans ok. 9 km, ok. 700 m zejścia i ok. 250 m podejścia. Kolacja i nocleg w hotelu lub gospodarstwie agroturystycznym.
  • Dzień 3  – po śniadaniu zaczynamy ostatni dzień trekkingu z Cala Sisine do Cala Luna. Po rozpoczęciu podejścia zobaczymy wspaniałe widoki na Cala Sisine i Zatokę Orosei. Po drodze na przełęcz Irove Longu, miniemy bardzo starą owczarnię. Na przełęczy teren jest płaski. Po krótkim marszu zobaczymy skalny łuk Lupiro i po długim zejściu dojdziemy do plaży Cala Luna, jednej z najbardziej znanych plaż we Włoszech. Wypijemy zimne piwo i zażyjemy orzeźwiającej kąpieli  – jeśli pogoda nam na to pozwoli. Następnie gumową łodzią motorową, popłyniemy do Cala Gonone. Czas przejścia: ok. 6 godzin, dystans 10 km, różnica wzniesień 600 m podejścia i 600 m zejścia. Kolacja i nocleg w hotelu lub gospodarstwie agroturystycznym.
  • Dzień 4  – zaczniemy od wycieczki kajakami po jeziorze, następnie pojedziemy jeepami do Orgosolo, starej miejscowości zamieszkane,j kiedyś przez piratów i bandytów. Miejscowość słynie ze starych, pięknych murali. Dzień zakończymy tradycyjną, sardyńską kolacją. Naprawdę obfitą, ale menu to niespodzianka.
   • Dzień 5  – Transfer na lotnisko do Cagliari i lot do Krakowa. Loty obsługują  linie lotnicze Ryanair.
  Grupy nie będą większe niż 8 osób. Jeśli grupa nie będzie liczyła minimalnie 6 osób, to zastrzegamy sobie prawo przesunięcia wyjazdu na inny termin. Jeżeli zmieniony termin nie zostanie przez Was zaakceptowany, zwracamy  wpłacony zadatek.

UWAGA!

Podczas wycieczek, dla Waszego bezpieczeństwa, nie powinniście pić alkoholu. Teren, po którym będziecie się poruszać to nie Himalaje, ale ekspozycji i powietrza wokół z pewnością Wam nie zabraknie. Niestety, jeśli ktoś będzie uparty, to zastrzegamy sobie prawo odmówienia udziału w wycieczce. Przepraszamy, ale BEZPIECZEŃSTWO reszty grupy jest najważniejsze.

Rzeczy do zabrania

Proszę, koniecznie zabrać: plecak o pojemności 30-40 litrów, musi być zgodny z wymiarami wymaganymi przez linie lotnicze, buty trekkingowe, kilka par skarpet, najlepiej bawełniane lub trekkingowe, ale cienkie, klapki, lekkie buty sportowe, krótkie spodenki i długie spodnie (oddychające), koszulki z krótkim rękawem, bluzy z długim rękawem lub cienki polar, kurtkę przeciwdeszczową oddychającą, krem przeciwsłoneczny z wysokim filtrem UV, okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV, smartfon z dobrym aparatem fotograficznym.

Terminy i ceny

Turnus 01  12.03.  – 16.03.2019 –  Cena: 2800 PLN
Turnus 02  19.03. – 23.03.2019, Cena: 2800 PLN
Turnus 03  26.03. – 30.03.2019, Cena: 2800 PLN
Turnus 04  03.04. – 07.04.2019, Cena: 2800 PLN
Turnus 05  10.04. – 14.04.2019, Cena: 2800 PLN
Turnus 06  17.04. – 21.04.2019, Cena: 2800 PLN

Cena nie obejmuje

Biletów lotniczych do i z Cagliari oraz wydatków natury osobistej.

Dokumenty i ubezpieczenie

Proszę, wziąć ze sobą: dowód osobisty – jeśli nie masz ukończonych 18 lat, to wymagana jest pisemna zgoda rodziców lub prawnych opiekunów. Każdy z uczestników kursu jest ubezpieczony od NNW i KL do kwoty 100.000 PLN (słownie: sto tysięcy PLN) oraz posiada ubezpieczenie pokrywające koszty akcji ratowniczej z użyciem śmigłowca.

Jak się zapisać

Wyślij email na adres [email protected] lub zadzwoń pod numer+48 784 098 487, następnie wpłać zadatek w wysokości 900 PLN (słownie: dziewięćset PLN). Rezygnacja do 14 dni przed datą wyjazdu powoduje potrącenie 30% zaliczki.

W tytule wpłaty proszę, podać datę oraz imię i nazwisko. Po otrzymaniu przelewu potwierdzimy jego przyjęcie i Twoją rezerwację. Resztę kwoty możesz zapłacić przewodnikowi gotówką w dniu przyjazdu lub przelewem do 2 dni przed wyjazdem.

Jeśli jesteś w ciąży, jesteś chory/a na serce, nadciśnienie tętnicze lub inne poważne dolegliwości, to prosimy o poinformowanie nas o tym, oczywiście tylko do naszej wiadomości.

Cena obejmuje

Tansfer z i na lotnisko w Cagliari, cały program opisany w ofercie zawierający pracę włoskiego przewodnika i polskiego opiekuna grupy, przejazd gumowymi motorówkami, kajaki i przejazd jeepami oraz kolację u pasterzy ostatniego dnia, noclegi ze śniadaniami i ciepłymi kolacjami w hotelu lub gospodarstwie agroturystycznym. Każdy z uczestników kursu jest ubezpieczony od NNW i KL do kwoty 100.000 PLN (słownie: sto tysięcy PLN).