Sardynia 4 dni. Wylot z lotniska Kraków-Balice. Wersja z noclegiem w apartamentach i domkach campingowych bez wyżywienia

Ostatnie wolne terminy

Wstęp

Pewnie czytając nasz program, pomyśleliście – co to są te multiaktywności ? Otóż, to pisana przez WAS, przez naszych klientów oferta.

Większość mówiła a to, że sam trekking to za mało, samo wspinanie zbyt męczące fizycznie i psychicznie, góry to męka a szkolenia to po prostu szkoła z podziałem na złego belfra i biednego ucznia.

DLATEGO ODPOWIADAMY WAM!

Oto, programy wyjazdów dla KAŻDEGO. Czterodniowe i tygodniowe. Zawsze atrakcyjne, intensywne i pełne doznań. Podczas wakacji, pójdziesz na lekki trekking, wykąpiesz się w ciepłym morzu, poznasz lokalną kuchnię, mieszkańców, zobaczysz jak żyją. W innym wariancie, będziesz się wspinać z wiatrem we włosach po nadmorskich skałach. Będziesz jeździć na rowerze górskim po trasach łatwych, ale i bardzo trudnych – do wyboru. Na koniec popływasz kajakiem po jeziorze, a program zakończysz ucztując i pijąc domowe wino na kolacji zorganizowanej przez miejscowych, autentycznych pasterzy.

Wielu uważa, że to ostatnie pokolenie tych ciężko pracujących ludzi.

Zaciekawiliśmy WAS? Świetnie!  Zapraszamy na SARDYNIĘ!!!

Program wyjazdu z Krakowa

    • Dzień 1  – wylot z lotniska Kraków-Balice. Transfer z lotniska do Cala Gonone.  Nocleg w apartamencie lub domku na campingu.
  • Dzień 2 – trekking do kanionu Gorropu, najgłębszego kanionu we Włoszech i drugiego w Europie. Zapierająca dech w piersiach wycieczka w westernowej scenerii, z pięknymi widokami. Do przejścia ok. 9 km,  ok. 700 m zejścia i ok. 250 m podejścia. Nocleg w apartamencie lub domku na campingu.
  • Dzień 3  – ostatni dzień trekkingu, z Cala Sisine do Cala Luna.  Po rozpoczęciu podejścia zobaczymy wspaniałe widoki na Cala Sisine i Zatokę Orosei. Po drodze na przełęcz Irove Longu miniemy bardzo starą owczarnię. Na przełęczy teren jest płaski. Po krótkim marszu zobaczymy skalny łuk Lupiro i po długim zejściu dojdziemy do plaży Cala Luna, jednej z najbardziej znanych plaż we Włoszech. Wypijemy zimne piwo i zażyjemy orzeźwiającej kąpieli  – jeśli pogoda nam na to pozwoli. Następnie gumową łodzią motorową popłyniemy do Cala Gonone. Czas przejścia: ok. 6 godzin, dystans: 10 km, różnica wzniesień: 600 m podejścia i 600 m zejścia. Nocleg w apartamencie lub domku na campingu.
   • Dzień 4  – dzień zaczniemy od wycieczki kajakami po jeziorze, następnie jeepami pojedziemy do Orgosolo, starej miejscowości zamieszkanej kiedyś przez piratów i bandytów. Miejscowość słynie ze starych, pięknych murali. Dzień zakończymy tradycyjną, sardyńską  kolacją.  Naprawdę obfitą, ale menu to niespodzianka.
  Dzień 5  – Transfer na lotnisko do Cagliari i lot do Krakowa.

UWAGA!

Podczas wycieczek, dla Waszego bezpieczeństwa, nie powinniście pić alkoholu. Teren, po którym będziecie się poruszać to nie Himalaje, ale ekspozycji i powietrza wokół z pewnością Wam nie zabraknie. Niestety, jeśli ktoś będzie uparty, to zastrzegamy sobie prawo odmówienia udziału w wycieczce. Przepraszamy, ale BEZPIECZEŃSTWO reszty grupy jest najważniejsze.

Rzeczy do zabrania

Proszę koniecznie zabrać: plecak o pojemności 30-40 litrów, musi być zgodny z wymiarami wymaganymi przez linie lotnicze, buty trekkingowe, kilka par skarpet najlepiej bawełniane lub trekkingowe, ale cienkie, klapki, lekkie buty sportowe, krótkie spodenki i długie spodnie (oddychające), koszulki z krótkim rękawem, bluzy z długim rękawem lub cienki polar, kurtkę przeciwdeszczową oddychającą, krem przeciwsłoneczny z wysokim filtrem UV, okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV, smartfon z dobrym aparatem fotograficznym.

Terminy i ceny

Turnus 01  12.03.  – 16.03.2019 –  Cena: 2200 PLN
Turnus 02  19.03. – 23.03.2019, Cena: 2200 PLN
Turnus 03  26.03. – 30.03.2019, Cena: 2200 PLN
Turnus 04  03.04. – 07.04.2019, Cena: 2200 PLN
Turnus 05  10.04. – 14.04.2019, Cena: 2200 PLN
Turnus 06  17.04. – 21.04.2019, Cena: 2200 PLN

Cena nie obejmuje

Biletów lotniczych do i z Cagliari oraz wydatków natury osobistej.

Dokumenty i ubezpieczenie

Proszę, wziąć ze sobą: dowód osobisty – jeśli nie masz ukończonych 18 lat, to wymagana jest  pisemna zgoda rodziców lub prawnych opiekunów. Każdy z uczestników kursu jest ubezpieczony od NNW i KL do kwoty 100.000 PLN (słownie: sto tysięcy PLN) oraz na wypadek akcji ratunkowej.

Jak się zapisać

Wyślij email na adres [email protected] lub zadzwoń pod numer +48 784 098 487, następnie wpłać zadatek w wysokości 900 PLN (słownie: dziewięćset PLN). Rezygnacja do 14 dni przed datą wyjazdu powoduje potrącenie 30% zaliczki.

W tytule wpłaty podaj datę oraz imię i nazwisko. Po otrzymaniu przelewu potwierdzimy jego przyjęcie i Twoją rezerwację.

Resztę kwoty możesz zapłacić przewodnikowi gotówką w dniu przyjazdu lub przelewem do 2 dni przed wyjazdem.

Jeśli jesteś w ciąży, jesteś chory/a na serce, nadciśnienie tętnicze lub masz inne poważne dolegliwości, to prosimy o poinformowanie nas o tym, oczywiście tylko do naszej wiadomości.

Cena obejmuje

Transfer z i na lotnisko w Cagliari, cały program opisany w ofercie zawierający pracę włoskiego przewodnika, polskiego opiekuna grupy, przejazd gumowymi motorówkami, kajaki i przejazd jeepami oraz kolację u pasterzy ostatniego dnia, noclegi w domkach campingowych lub apartamentach. Każdy z uczestników kursu jest ubezpieczony od NNW i KL do kwoty 100.000 PLN (słownie: sto tysięcy PLN).